Свежие новости

СПОРТФЕСТ  2018 до річниці заснування "УКРАГРОКОМ» ​

20 січня на стадіоні КСК «Олімп» стартувала традиційна  Спартакіада серед аматорів, присвячена 18-й річниці з дня заснування ТОВ «УкрАгроКом». Традиційно група підтримує здоровий спосіб життя і створює для працівників умови роботи і відпочинку. Зима час проявити свої спортивні таланти, і в рамках спартакіади збираються кращі спортсмени аматори області щоб визначити найкращих.  З привітальним словом до учасників спартакіади звернувся керівник південного регіонального управління  ТОВ «УкрАгроКом» Віталій Згама. Він  привітав з відкриттям спартакіади і подякував колективам за підтримку традицій здорового способу життя серед працівників, престижу здоров’я та побажав позитивних емоцій і перемог у спортивних змаганнях.

Перший вид спартакіади розпочали традиційно змаганнями з міні-футболу, в якому взяли участь 9 команд– Центральний офіс ТОВ «УкрАгроКом», Елеватор ПАТ «Шарівське», ТОВ «АФ МТС Техагропром» с. Войнівка, Новоукраїнський район, с. Михайлівка - відділок № 5 ТОВ «УкрАгроКом», Елеватор ТОВ «УкрАгроКом», ТОВ «Агро Альянс Гриф– ​П», ТОВ «Гермес– ​Трейдінг», ТОВ «Олександрійськийцукровий завод».

Змагання в підгрупах проходили досить напружено та емоційно. Протягом усіх матчів у підгрупах на футбольному полі вболівальники спостерігали цікаві і захоплюючі ігри, але до фіналу пройшли не всі.  Команди показували хорошу майстерність. Звичайно, спортсмени-аматори віддавали всі сили на здобуття перемоги і в напруженій боротьбі вибороли ТОВ «Олександрійський цукровий завод»– ​ІІІ місце, Новоукраїнський район– ​ІІ місце та Елеватор ТОВ «УкрАгроКом»– ​І місце.

Інші місця розподілилися між командами наступним чином: –

 ​4 місце  - Центральний офіс ТОВ «УкрАгроКом»​;

5 місце -  ТОВ «Гермес– ​Трейдінг» ​;

​6 місце  - ТОВ «Агро Альянс» ;

7 місце -  с. Михайлівка відділок № 5;

 ​8 місце  - ТОВ «АФ МТС Техагропром» с. Войнівка ;

9 місце - Елеватор ПАТ «Шарівське».

Побажаємо спортсменам – аматорам не менш завзятих  та цікавих перемог у наступних змаганнях: 27 – ​го січня -  змагання  з волейболу , 4-го лютого -  з стрітболу (баскетбол 3 Х 3). А  11–го лютого «Палац Спорту» прийматиме фінальні зустрічі команд, які змагатимуться у таких видах спорту:   перетягування канату, армреслінг та волейбол серед чоловіків і  жінок, спортивна  естафета і баскетбол.

Після завершення фінальних ігор,всі учасники змагання відправляться відсвяткувати свої перемоги,  їх буде розважати запрошений в цьому році український рок гурт . 

 

Запрошуємо бажаючих підтримати свої команди.

С Новым годом и Рождеством Христовым!

2018-01-03

с НГ!